MESPA Gaziantep'in Yıldızı

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) şehrine ve ülkesine değer katan sanayicileri 26 Aralık 2015 tarihinde düzenlenen törenle ödüllendirdi.

GSO Tarafından Özel Sanko Okullarında düzenlenen ‘’2015 Gaziantep’in Yıldızları’’ ödül Töreninde  firmamız MESPA SAĞLIK A.Ş üç ayrı kategoride ödül aldı.
9 kategoride 71 firmaya ödül verilen törene GSO Meclis başkanı Mustafa Topçuoğlu ve Yönetim Kurulu başkanı Adil Sani Konukoğlu ev sahipliği yaptı.
 
Daha önce Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde TEPAV ve AllWorld NetWork işbirliğinde yapılan Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 firması arasına girerek Gaziantep’i onurlandıran firmamız Mespa Sağlık A.Ş bu defa kendi şehrinde ödüllendirildi.
 
TÜBİTAK destekli Fonksiyonel Doğumu Kolaylaştıran Doğum Koltuğu Vertical -  ile Ar-ge ödülü
En Fazla Faydalı Model başvurusu yaparak - Faydalı Model
Ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 firması olarak Gecede 3 ayrı ödüle layık görüldü.
 
Türkiye’nin ilk 1000 firması arasında 64. ,  1000 büyük sanayi kuruluşu arasında 55. ,En fazla endüstriyel tasarım başvurusu yapan firmaları arasında 2., ve en fazla marka patent başvurusu yapan 6. İl konumunda olan Gaziantep’teki güçlü firmalar arasına girmeyi başaran MESPA Sağlık Malz.A.Ş Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet POLAT ; ödüllerini CHP Milletvekili Akif Ekici ve Sanko Onursal Başkanı Abdülkadir Konukoğlu’nun ellerinden aldı.